barati_kor                     barati_kor                     alapitvany

Tanulmányi sikerek

1.      Továbbra is sok szép tanulmányi sikerről adhatunk hírt:

     a.)    biológia OKTV döntőjébe jutottak:

I.  kat.:  Horváth Vivien          12.F     (Dr. Degovics A.-né)

II. kat.: Oláh Ádám                 12.D    (Gyalókay J.)

b.)    fizika OKTV döntőjébe jutottak:

            Jánosik Áron               11.F      (Juhász Z.)

            Póta Balázs                 12.F      (Juhász Z.)

c.)    magyar nyelv OKTV döntőjébe jutott:

                   Ott Lili                        12.B      (Juhász A.)

      d.)    Az Országos Középiskolai Problémamegoldó verseny területi fordulójában:

        1.hely: és az országos döntőbe jutott a 11.F osztály csapata:  Markó Gábor, Molnár Máté, Domschitz András  (Telekes A.)

      e.)    Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei fordulójának eredményei:

7.évf.:       4. hely:    Piukovics Katalin       7.F              (Nagy R.)

8.évf.:       1. hely:    Miklósy Mátyás          8.F              (Árki T.)

9.évf.:       1. hely:    Jánosik Máté             9.F              (Nagy R.)

                  2. hely:   Németh Máté             9.C              (Csete L.)

                  3. hely:   Dékány Csaba            9.D               (Juhász Z.)

                  4. hely:   Lazur Dániel               9.D              (Juhász Z.)

10.évf.:      1.hely:    Boros Krisztián          10.F             (Bogdán A.)

                  2.hely:    Szabó Koppány          10.F              (Nagy R.)

                  3.hely:    Balogh Zsófia            10.F              (Bogdán A.)

                  5.hely:   Pesti Máté                 10.F               (Nagy R.)

11.évf.:      1.hely:   Jánosik Áron              11.F               (Árki T.)

                  3.hely:   Markó Gábor              11.F               (Árki T.)

12.évf.:      1.hely:    Póta Balázs            12.F   (Árki Cs. - Árki T.)    

                  2.hely:    Piri Tamás                 12.D              (Árki T.)

                  4.hely:    Erdősi Balázs             12.D              (Árki T.)

                  5.hely:    Csáfordi József          12.C         (Somogyi L.)

                  Csapatban a 9; 10; 11; és 12. évfolyamon a Révai nyert.

                f.)    Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos döntőjében:

                   7. évf.:      3.hely      7.F osztály csapata:  Kanka Eszter, Piukovics Katalin, Pintér Júlia, Kerekes Noémi    (Pőheimné S.É.-Bognár G. Dr. Váradiné)

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!