barati_kor                     barati_kor                     alapitvany

Tanulmányi sikerek

1.      Újabb szép tanulmányi sikerek született az elmúlt héten:

a.)    Irinyi J. Kémiaverseny országos döntőjében:

9.évf.:        6.hely:       Jánosik Máté    9.F             (Pőheimné S.É.)

                  17.hely:      Dékány Csaba   9.D            (Árki Cs.)

10.évf:       1. hely:       Balogh Zsófia   10.F            (Csatóné Zs.I.)

                  4. hely:       Mihalicz Tímea  10.F          (        "           )

                  16.hely:       Pusztai Máté    10.F           (       "           )   

Balogh Zsófia a legmagasabb összpontszámért Irinyi – díjat vehetett át.

b.)    Lóczy Lajos Földrajzverseny országos döntőjébe jutottak:

9.évf.:                           Dékány Csaba    9.D            (Erdős L.)

c.) AJTP iskolák országos angol nyelvi versenyén:

                                    3. hely:        Szitás Dávid      11.A           (Haczai A.)

                                    4.hely:         Sulyok Ákos       11.A          (                )

d.) Mikola Sándor Fizikaverseny országos döntőjébe jutottak:

                                    9. évf.: Dékány Csaba          9.D              (Juhász Z.)

                                                 Jánosik Máté          9.F               (Bognár G.)

                                    10.évf.:  Balogh Zsófia         10.F             (Sávoli Zs.)

e) Simonyi Zs. Helyesírási verseny megyei fordulójában:

            8.évf.:              3.hely:    Bögi Panna            8.F          (Szakácsné Sz.A.)

f.) Tiszán Innen Dunán Túl Országos Népdaléneklési Verseny területi döntőjében 3 kiemelt arany-minősítést értek el diákjaink: Szabó Annabella és Szabó Violetta, így az országos döntőbe jutottak.

                                                                                                                                  (Pálfalvi A. J.)

g.) Kémia Napja Versenyen:

1. helyezett 9.-es gimnáziumi kategóriában a 9.D csapata: Lőrincz Csenge, Pintér Zsombor, Tóth Endre                                                                                                         (Kalydiné D.T., Sávoli Zs.)

2. helyezett 10.-es gimnáziumi kategóriában a 10.D csapata: Lampert Lizett, Nagy Ádám, Szuhányi Dávid.                                                                                            (Kalydiné D.T.)

3. helyezett 10.-es gimnáziumi kategóriában a 10.B csapata: Horváth Henrieta, Kovács Anna, Kovács Ariella                                                                               (Kalydiné D.T.)

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!